Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

R-Kiosk annetab 15 000 eurot toiduprobleemidega tegelevatele algatustele

Uudised ja sündmused

R-Kiosk annetab 15 000 eurot toiduprobleemidega tegelevatele algatustele

PrindiSoovita sõbrale
R-Kiosk otsib konkursiga algatusi, mis toetaksid mitmekesist ja regulaarset toitumist. Osalema on oodatud ideed, mis suunatud näiteks puudustkannatavatele peredele, lastele, eakatele, puudega või eritoitumisega inimestele ja teistele abivajajatele. Nelja välja valitud idee vahel jagatakse ühtekokku ära 15 000 eurot. Kandideerimise tähtaeg on 6. detsember. 
Algatus on R-Kioski kingitus Eesti 100. sünnipäevaks. „Tahame Eesti Vabariigile teha omalt poolt kingituse, mis toetaks eestlaste mitmekesist ja regulaarset toitumist. Otsime selleks organisatsiooni või asutust, kel on idee, kuidas viia mitmekesine ja regulaarne toit ka nendeni, kes seda endale mingil põhjusel ise lubada ei saa,” rääkis R-Kioski tegevjuht Tiia Ilves konkursi loomise tagamaadest.


“Oleme R-Kioskis veendunud, et täisväärtusliku elu elamiseks peavad inimesed ka hästi toituma. Hea toitumine on otseselt seotud meie enesetundega. Iga inimene on tööl tegusam, kolleegide vastu sõbralikum ja peres oodatum, kui ta tuju on hea. Täis kõht ja hea tuju käivad käsikäes,” sõnab Ilves.


Osalema on oodatud MTÜd, kohalikud omavalitsused, koolid, lasteaiad, kogudused, hooldekodud ja muud taolised organisatsioonid. Osalemiseks tuleb kirjeldada lühidalt enda projekti olemust: miks on idee ühiskonna või teatud sihtrühma huve silmas pidades oluline ning mida plaanitakse toetuse eest teha.


Projekti kirjeldus tuleb saata 6. detsembriks aadressile silvia.uus@rkiosk.ee.


Ekspertide tehtud esmavalik läheb rahvahääletusele ning lõplik summa jaguneb erinevate algatuste vahel peale teist rahvahääletuse vooru. Summad jaotatakse lõplikult nelja enim hääli kogunud algatuse vahel. Igale algatusele tehtav annetussumma sõltub sellest, kui palju hääli protsentuaalselt koguti. Kogu annetuseks minev tulu kogutakse kohvitopside müügist.

Märksõnad

kiosk

Uued retseptid

Kodused sea-kanalihavorstid

Argitoidud
Kodused sea-kanalihavorstid