Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Uued nutikapid tulekul

Uudised ja sündmused

Uued nutikapid tulekul

PrindiSoovita sõbrale
Coop toob turule Eesti esimesed e-poe toidukapid, mis annab meile võimaluse tellida toiduained pakiautomaadi laadsesse toidukappi, kus on tagatud vajalikud temperatuurid ka erirežiimidel toiduainete säilitamiseks. 
E-Coopi toidukapid saavad nimeks Nutikapp ja teenus ülimugav. Kui seni on kuller toonud toidu koduukseni ja eeldas kliendilt samal ajal kodus olemist, siis Nutikapid pakuvad kiire elutempoga inimesele veelgi mugavama lahenduse. Klient saab valida ajavahemiku, millal tal endal on kõige mugavam valmiskomplekteeritud toidukotile järgi minna. Kui Nutikapp jääb inimese koduteele, võtab kogu „poeskäik“ aega maksimaalselt paar minutit.

Nutikapid on jagatud kolme erineva temperatuuriga tsoonideks – sügavkülmutatud, jahutatud ning tavatemperatuuriga kapid. Viimastel on tegelikkuses ka soojendusfunktsioon, et talviste miinuskraadide korral säiliks tavatemperatuuriga kapis toidu hoiustamiseks nõutud plusskraadid. Sarnased kapid on kasutusel ka näiteks nii Rootsis kui ka Moskvas.

Esimesed kuus Nutikappi paigaldatakse suvel ja sügisel Tallinna põhimagistraalide äärde, kus kliendil on töölt koju sõites kõige mugavam peatuda ning tellitud kaup aega kulutamata kaasa haarata.

Uued retseptid

Pardi-ja sea rillette

Pidu
Pardi-ja sea rillette