Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Kallis ja peen pastafirma vehkis sisse odava toidu blogija makaronipildi

Uudised ja sündmused

Kallis ja peen pastafirma vehkis sisse odava toidu blogija makaronipildi

Toimetas Manona Paris
PrindiSoovita sõbrale
Foto: Panthermedia/Scanpix
Mis tunne on toidublogijal, kelle eesmärk on näidata võimalikult odavaid, umbes euroga valmivaid roogi, kui tema juustukattega makaronipildi vehib sisse kalli käsitööpasta staaridest koosnev seltskond? Kuratlikult uhkelt?
Jah, umbes nii juhtuski. Londonlane Miguel Barclay oli üllatusest keeletu, avastades kalli ja peene pastafirma Pasta Evangelists Instagrammi küljelt ühe oma roa foto. Loomulikult polnud keegi temalt pildi kasutamist küsinud. Ka ei vastanud tõele peene pastatootja kirjeldus, et fotol on trühvlite ja San Fransisco hapendatud leivapuruga maitsestatud pastaroog.

Pilti saab vaadata SIIT:

Tegelikkuses oli seal Migueli One pound meals (ehk eine 1 naela eest – 1,12 eurot) toidublogist ja raamatust tuttav makaronid juustuga. Miguel seletab oma Instagrammis, et see on üks tema lemmikretsepte, mille saladus on killukeses sinepis ja küüslaugus ning lusikatäies krabikonservis, mis muudavad roa eriti maitsvaks. Seega ei mingeid trühvleid.

Peen firma oli Migueli ühenaelase toidu hinnaks pannud 8.50. „See on  850% marginaali tõus“, rõõmustab retsepti tegelik autor. Pasta Evangelistide taga on mitu Suurbritannias tuntud toidukriitikut, nende hulgas ka pagarivõistluse "The Great British Bake-Off" kohtunik Prue Leith.

Barclay on samuti Londoni toiduringkondes üsna tuntud tegelane, tema projekt soovib näidata, et ka ühe naelaga ehk väga odavalt saab teha gurmee-eineid. Ta on lühikese aja jooksul andnud välja kolm menukat kokaraamatut. Tuleb tunnistada, et ka tema pildiga reklaamitud pastaroog, õigemini selle valmistamise nn komplekt, on peenes firmas läbi müüdud.

Pasta Evangelists esindaja on Migueli ees vabandanud ning pilt on veebist eemaldatud. Firma esindaja ütles väljaandele Daily Mail, et nad on Migueli töö suured fännid ning et eksitus oli läbinisti juhuslik. Nad on ka lubanud, et kindlasti tulevikus teeksid Migueliga viimase huvi korral koostööd. 

Uued retseptid

Peedipunane sametkook

Sõbrapäev
Peedipunane sametkook