Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Paljas Porgand hakkab paariks tunniks vegan-kohvimeistriks

Uudised ja sündmused

Paljas Porgand hakkab paariks tunniks vegan-kohvimeistriks

Toimetas Manona Paris
PrindiSoovita sõbrale
Populaarne blogija Merilin Taimre alias Paljas Porgand asub veganlusele pühendatud päeval Viru Keskuse Robert’s Coffee kohvikus teenindajarolli, pakkudes 1. novembril kella 17st 19ni kõikidele külastajatele taimseid kohvijooke, taimseid gelatosid ehk vegelatosid ja sorbette.
Merilini sõnul ta end ise otseselt veganina ei klassifitseeri, kuid eelistab taimset toitu loomsele ning tegutseb selle nimel, et veganlus Eestis veelgi populaarsust koguks.

“Armastan taimetoitu ning olen selles vallas mitmeid projekte teinud, sealhulgas valmistanud restoranidele vegan-menüüsid. Lisaks on mul endal kohe välja tulemas ka vegan-retseptiraamat,“ avas meediale saadetud teates oma projektis osalemise tagamaid Merilin Taimre, kes kutsub 1. novembril kõiki külastajaid oma lemmikjooki – mandlipiimaga lattet – proovima.

Robert’s Coffee kutsus blogija külla taimetoidupäevade raames, mis jätkuvad kohvikus ka järgneval vegan-nädalavahetusel ehk kuni 4. novembrini.

Vegan-nädalavahetusel on kõik Viru Keskuse Robert's Coffee gelatod saadaval vegelatona, mille valmistamisel on piima asemel kasutatud kaerapiima, või sorbetina. Esimest korda on kogu kohviku poolt pakutav jäätisevalik ainult taimne, pakkudes külastajatele põnevaid veganpistaatsia, veganpähkli, mango, maasika, šokolaadi, sidruni, passionivilja ja porgandimaitseid.

Robert's Coffee on Põhjamaade armastatuim kohvikutekett, mille leiab Viru Keskuse esimeselt korruselt.

KOMMENTAARID

Robert 29.okt 2018 14:35
Ma küll ise kohvi ei joo, aga Merilin on nii kena tüdruk, nii et kindlasti tulen kohale.
hahhh 26.okt 2018 14:26
Milline see mittetaimne kohvi on? Seaverest tehtud? Tõsiselt ühe alghariduseta isiku leiutis - "vegankohv"
1
Lisa kommentaar

Uued retseptid

Pehme piprakook tatrajahuga

Jõulud ja uusaasta
Pehme piprakook tatrajahuga