Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Uku Suviste kutsub üles uuel aastal Taimset Teisipäeva tähistama

Uudised ja sündmused

Uku Suviste kutsub üles uuel aastal Taimset Teisipäeva tähistama

Toidutare
PrindiSoovita sõbrale
“Hooli Sinagi oma tervisest ja eelista taimset!” sõnab Uku Suviste üleskutse Taimse Teisipäeva kampaaniavideos, mis on osa värskest uusaastakampaaniast #minutaimneteisipäev. Uusaastalubadusele tähistada Taimset Teisipäeva ja teha heategu oma tervisele kutsuvad Taimse Teisipäeva eestvedajad koos Uku Suvistega alla kirjutama kampaania
kodulehel.
Eesti oma versioon üle maailma populaarsest Meatless Monday ehk lihavaba esmaspäev kampaaniast on mõeldud kõigile, kes hoolivad oma tervisest ja headest maitsetest. Uus aktsioon #minutaimneteisipäev annab igaühele võimaluse liituda, võttes vastu väljakutse uuel aastal Taimset Teisipäeva pidada.


Taimse Teisipäeva kampaaniajuhi Margot Arula sõnul on kampaania sihtrühm väga lai. “Levinud eksiarvamus on, et taimne toit on mõeldud ainult taimetoitlastele. Aina rohkem on aga ka neid, kes soovivad lihtsalt vähendada liha kogust oma menüüs. See on väga tervislik valik, mis igaühele jõukohane,” kommenteeris Arula. “Lihast ei pea täielikult loobuma - osa sellest saab aga kergesti asendada uute ja põnevate taimsete maitsetega.”


Üleskutse on lühikese ajaga sotsiaalmeedias kulutulena levinud - videopostitus on jõudnud juba ligi 70 000 inimeseni.

KOMMENTAARID

kati 03.jaan 2019 17:36
minu meelest normaalne,tervise pärast võiks jah vähem liha süüa küll
Toomas 03.jaan 2019 15:09
Päris mõistlik kampaania, peaks isegi vähem liha sööma... Head toidud tundusid küll seal Suviste videos..
.... 03.jaan 2019 13:10
uku on mu lemmiklaulja
70+ 03.jaan 2019 13:01
mitte ükski inimene ei söö iga päev liha. Uku, ära heina küll hakka sööma, siis juhtub sama mis Lauraga (tema väide), jookseb ka välismaal emodes. Teil noored on just viimane aeg mõistusega süüa,muidu on hilja, Inimese organism vajab kõike aga mõõdukalt.
Kes 03.jaan 2019 12:46
on Uku Suviste?
1
Lisa kommentaar

Uued retseptid

Lagman

Argitoidud
Lagman