Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

A Le Coq toob turule uue karastusjoogi

Uudised ja sündmused

A Le Coq toob turule uue karastusjoogi

PrindiSoovita sõbrale
Foto: A Le Coq
Eesti suurim joogitootja A. Le Coq toob sel nädalal esimese Eesti ettevõttena turule uue joogi Aura Spritzer’i. Tegemist on Lääne-Euroopas populaarsesse karastusjoogikategooriasse kuuluva tootega, mis sisaldab üle 30% naturaalset õuna- ja sidrunimahla ning kergelt gaseeritud vett.
A. Le Coq´i Aura Active sarjale lisandub veebruaris täiesti uus joogikategooria Spritzer. Jook sisaldab vähemalt 30% ulatuses naturaalset õuna- ja sidrunimahla ning kergelt gaseeritud vett. A. Le Coq´i juhi Tarmo Noobi sõnul on tänapäeva turusituatisoonis loomulik, et suurim joogitootja pidevalt laiendab oma sortimenti ning toob tarbijale mõeldes turule uusi joogikategooriaid. “Spritzer on uus tase karastusjookide seas, kuna joogi valmistamisel on kasutatud ainult naturaalset mahla ja vett ning ei ole lisatud mingeid värvaineid,” tõi Noop välja Spritzeri eelised. “Usume, et Spritzerist saab selle suve hitttoode just tänu mahedale ja tervislikule maitsele, mida annab õuna- ja sidrunimahla ning kergelt gaseeritud vee kooslus,” ütles Noop. Noobi sõnul teiste Eesti tootjate poolt seda tüüpi jooki veel ei toodeta.

Spritzeri-tüüpi joogid on laialt tuntust kogunud Saksamaal. Aura Spritzeri mahe õunamahla ja sidruni maitse koos kergelt gaseeritud veega teeb joogist mõnusa janukustutaja, mis sisaldab vaid 27 kalorit 100 ml kohta. Tervisliku õunamahla ning hapuka sidrunimahla sisaldus muudab joogi sobilikuks ka neile, kes traditsioonilisi karastusjooke üldjuhul ei tarbi.

KOMMENTAARID

Kaisu9 29.dets 2010 20:55
Mulle see kooslus ei maitsenud.
kodukokkaja 26.dets 2010 18:58
oli väga hea, kasutasin t?illipipra asemel cayenne pipart ning lisasin ka veidi soola. Samuti panin broileri hiljem ahju grillre?iimi peale ca 20 minutiks. Kastmega olin ennemalt üle valanud.
MarjuC 25.nov 2010 14:34
Väga huvitav, eriline ning maitsev!
Arx 23.okt 2010 11:48
Kui iga kanatoidu alla pannakse, ma pole kunagi midagi nii head söönud, on raske valida. :P Aga arvan, et proovin täna seda. ;)
KKKK 11.sept 2010 14:12
Pole kunagi niii maitvat kana söönud:)
Adeele 02.juuni 2010 19:17
Tegin tavalise oliiviõli ja pruuni roosuhkruga ning t?illi oli ka õrnalt marineeritud, aga tõesti tuli väga hea. Elukaasa on mul suur hiinaköögi austaja ja kiitis taevani. Proovin ühel heal päeval kindlasti originaalretsepti ka!
CCCC 24.mai 2010 16:42
Väga hea kaste!
jutita 29.veeb 2008 10:29
Minule A Le Coqi tooted meeldivad.
1
Lisa kommentaar

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool