Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Selver avas täna 16-nda kaupluse Valga Selveri

Uudised ja sündmused

Selver avas täna 16-nda kaupluse Valga Selveri

Pressiteade
PrindiSoovita sõbrale
Selver avas täna keti 16-nda kaupluse Valga Selveri, mis paikneb Valga suurimas ja kaasaegseimas kaubanduskeskuses Raja tänav 5. Uues Selveris on 1260 ruutmeetrit müügipinda ja tööd saab 45 inimest. Valga Selveri ees on 97 parkimiskohta, kauplus on avatud
Selver avas täna keti 16-nda kaupluse Valga Selveri, mis paikneb Valga suurimas ja kaasaegseimas kaubanduskeskuses Raja tänav 5. Uues Selveris on 1260 ruutmeetrit müügipinda ja tööd saab 45 inimest. Valga Selveri ees on 97 parkimiskohta, kauplus on avatud 9-22.

„Käesolev aasta on Selveri keti jaoks kujunenud laienemise aastaks eelkõige Lõuna-Eestis,” rääkis A-Selver AS juhataja Ain Taube. „Kevadel avasime Võrus Vilja Selveri ning mitu kauplust Tartus, täna avasime Valga Selveri, mis on Selveri keti 16-nes kauplus Eestis.”

„Valga Selver on eripärane kauplus kogu Eesti jaekaubanduses, sest ta on Läti piirile kõige lähemal asuv supermarket, mis Eestis seni ehitatud,” sõnas Ain Taube. „Piirilinnad Valga ja Valka moodustavad üheskoos toreda terviku ning Selver püüab arvestada mõlemast linnast tulevate klientide soovidega.”

„Valga Selveri tulek Valka on väga oodatud sündmus, kuna kasvatab kohaliku jaeturu konkurentsi,” kinnitas Valga Selveri juhataja Märt Piir. „Tahame teiste maakonna Selverite eeskujul leida oma koha mitte ainult linnarahva, vaid kogu maakonna inimeste südames. Tahame pakkuda laia tootevalikut ning värsket kaupa.”

Märt Piiri sõnul tulevad valgalaste jaoks uutest asjadest Selveris müügile Selveri Köögi tooted, mis on mujal Eestis suure populaarsuse võitnud. „Selveri Köök pakub valmistoite, kuid ka ettetellitavaid peolauatooteid, mis muudavad näiteks koduse sünnipäevapidamise palju-palju lihtsamaks,” lausus Märt Piir.

Selver eelistab kaubavalikus eestimaiseid tootjaid ning võimalikult paljude kohalike tootjate tooteid. „Kohalikest tootjatest on Valga Selveris esindatud nt Valga Lihatööstus kaubamärgiga „Maks ja Moorits” ja piirkondlikest tootjatest „Lõuna Pagarid”,” lisas Märt Piir.

Arkaadia Kapitali tütarettevõtte Piiri Kinnisvara OÜ poolt rajatud Valga Selveri hoone paikneb endise veinitehase territooriumil Raja tänav 5. „Pärast veinitehase likvideerimist seisid tootmishooned pikki aastaid tarbetult ning risustasid linnapilti. Valga Selveri tulekuga andsime aastaid tühjalt seisnud hoonete kompleksile uue elu ja funktsiooni ning sealjuures säilis ka piirkonna ajalooline eripära,” lisas Märt Piir.

Hoones asub lisaks Selverile veel apteek, Hansapank, BIG Laenukontor, videolaenutus, ilusalong/solaarium, spordikaubad, jalatsikauplus Walking, lillepood ja pizza söögikoht.

Selveri (www.selver.ee) ketti kuulub hetkel 16 kauplust, millest seitse asuvad Tallinnas, kaks Tartus ja kaks Pärnus ning üks Viljandis, Rakveres, Kuressaares Võrus ja Valgas. Sellel aastal avab Selver veel neli kauplust – Pelgulinna Selveri ja Mustakivi Selveri Tallinnas; Sõbra Selveri ja Veeriku Selveri Tartus. Selveri super- ja hüpermarketite kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni. Selver annab tööd 1545 inimesele. Ettevõtte 2005. aasta I poolaasta käive oli 924,1 miljonit krooni.

Täiendav informatsioon:

Ain Taube, A-Selver AS, juhataja

Tel: 6 673 800, ain.taube@selver.ee

Märt Piir, Valga Selveri juhataja

Tel: 50 34 160, mart.piir@selver.eeMari-Liis Sesmin

Powerhouse

meediasuhete juht
KOMMENTAARID

urbsik 13.okt 2006 10:27
hästi hea ja väga maitsev -terve pere sõi isuga --kiitos!
1
Lisa kommentaar

Uued retseptid

Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga

Kalaroad
Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga