Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Tallinna esimene Pesapunuja avab Ülemistes uksed

Uudised ja sündmused

Tallinna esimene Pesapunuja avab Ülemistes uksed

PrindiSoovita sõbrale
Täna kell 12 alustab Ülemiste keskuses tegevust kodukaupade kauplus Pesapunuja. Kauplus pakub erinevat sisustuseks vajalikku kaupa – lauanõusid, sisustuselemente ning värsket teed-kohvi, mida hakatakse tihti ka kaupluse k&uu
Täna kell 12 alustab Ülemiste keskuses tegevust kodukaupade kauplus Pesapunuja. Kauplus pakub erinevat sisustuseks vajalikku kaupa – lauanõusid, sisustuselemente ning värsket teed-kohvi, mida hakatakse tihti ka kaupluse külastajatele valmistama.

Kaupluse Pesapunuja tugevuseks on hästi läbitöötatud kaubavalik kvaliteetsete kaubamärkide esindajatelt. Kaupluses kohtuvad uus ja vana, kõrvuti on müügil maailma suurimate tehaste toodang ja ainulaadne käsitöö.
Peamine rõhk on lauakatmisvahenditel – lettidel erinevad klaasist trendinõud, lauanõud, söögiriistad, lõikelauad, potid-pannid, vaasid, dekoratiivroheline. Täiendavalt pakutakse ka teisi sisustuskaupu nii mööbli kui kodukujunduskaupade näol ning muidugi head mitmesajast nimetusest koosnevat teevalikut.

“Pesapunuja pakub kõike pesa punumiseks tarvilikku - soovime pakkuda oma klientidele vahvaid ja pidevalt muutuvaid sisustusideid ning aidata erinevate stiilide kombineerimisel. Praktiliselt kogu kaupluse sisustus on samaaegselt ka müüdav kaup”, tutvustab kauplust firma tegevjuht Ene Reedi.

Kauplus Pesapunuja asub Ülemiste keskuse esimesel korrusel Rimi hüpermarketi kõrval. Kauplus on avatud iga päev kell 10-21.

Kauplus Pesapunuja kuulub kodumaisel kapitalil põhinevale firmale Standartjuhtimise AS, mis opereerib edukalt ka analoogset väiksemat kauplust Tartu Lõunakeskuses.

Standartjuhtimise AS alustas tegevust 1996. Omanike kaudu on Pesapunuja kauplus seotud üle kümne aasta edukalt tegutsenud lauanõude hulgikaubandusfirmaga Arkogren ja Läti juhtiva lauanõude hulgikaubandusfirmaga Arkolat, kes haldab Riia suurimates kaubanduskeskustes seitsmest kauplusest koosnevat Rito ketti.

Ülemiste keskus avati 1. aprillil 2004. Keskuses pakub täna oma kaupu ja teenuseid u 150 erinevat firmat. Nädalavahetustel toimuvad keskuses erinevad meelelahutusüritused kogu perele. Ülemiste keskuse arendajaks on Norra kinnisvarafirma Linstow International, kes omab ka kuut kaubanduskeskust Lätis.

Lisainfo kaupluse Pesapunuja kohta:

Ene Reedi

Standartjuhtimise AS tegevjuht

M 50 37044

info@kodupood.ee

www.kodupood.ee

Lisainfo Ülemiste keskuse kohta:

Guido Pärnits

Ülemiste keskuse tegevjuht

T 603 4916
M 50 18012

guido.parnits@ulemiste.ee

www.ulemiste.ee
KOMMENTAARID

suur poiss 01.dets 2007 19:53
Tatrapuder. Väga hea toit, eriti kui valmistada putru koos sealihakonservi ja praetud sibulaga.
Yx naine 22.mai 2007 22:29
hea ja lihtne, aga kilu mekib siiski muhedamalt rukkileiva ja munavõi / munaviilu lisandustega, aga vaheldus saiagagi:)
karlytt 17.apr 2007 11:55
väga hea ja lihtne
maverik 13.okt 2005 18:00
miks just skorpioni vöileib...?
1
Lisa kommentaar

Uued retseptid

Kauboikartulid rosmariiniga

Argitoidud
Kauboikartulid rosmariiniga