Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Balbiino saavutas juulis kõigi aegade rekordkäibe 40 miljonit krooni

Uudised ja sündmused

Balbiino saavutas juulis kõigi aegade rekordkäibe 40 miljonit krooni

Pressiteade
PrindiSoovita sõbrale
Baltimaade üks juhtivaid jäätisetootjaid AS Balbiino saavutas käesoleva aasta juulis kõigi aegade rekordkäibe 40,1 miljonit krooni. Balbiino müüs juulis üle 1000 tonni jäätist. Ettevõtte käesoleva aasta esimese 7 kuu konsolideeritud käive oli 197,4 miljon
Baltimaade üks juhtivaid jäätisetootjaid AS Balbiino saavutas käesoleva aasta juulis kõigi aegade rekordkäibe 40,1 miljonit krooni. Balbiino müüs juulis üle 1000 tonni jäätist. Ettevõtte käesoleva aasta esimese 7 kuu konsolideeritud käive oli 197,4 miljonit krooni. „Jäätise parim turundja on soe ja päikesepaisteline ilm, mida selle aasta juulis jagus piisavalt,” märkis AS Balbiino juhataja Riho Niils. „2005. aasta suviste heade müügitulemuste taga on kindlasti ka kevadel Balbiino poolt turule toodud uued tootesarjad City ja Dixi, mis on võitnud meie tarbijate usalduse. Lisaks jäätistele saatis juulis müügiedu ka meie kohukesi, mida müüsime 3 miljoni krooni eest.” AS Balbiino turundusjuht Teet Anier ütles, et suvekuudel osutus populaarsemaiks Yeti pulgajäätiste sari. „Tugev müügiedu langes osaks topsijäätistele ning uutest toodetest Dixile,” selgitas Teet Anier. „Perejäätistest, mis on impulssjäätistega võrreldes rohkem sügis-talvise perioodi toode, on enimminev Nova sari. Jäätis on kaup, mis eeldab pidevat tootearendust, kus turundustegevus viib kauba küll tarbijani, kuid kordusost järgneb eelkõige meeldinud maitse tõttu.” Balbiino 2005. aasta juuli käive oli 40,1 miljonit krooni võrrelduna 37,2 miljoni krooniga möödunud aastal. Ettevõtte 7 kuu käive oli käesoleval aastal 197,4 miljonit krooni võrrelduna 181,8 miljoni krooniga möödunud aastal. Käesolevast aastat ekspordib Balbiino oma toodangut lisaks Lätile, Leedule ja Saksamaale ka Soome. Balbiinole kuulub ligi 50 protsenti Eesti sügavkülmutatud toiduainete turust. Möödunud aastal alustas ettevõte kohukeste tootmist. Balbiino (www.balbiino.ee) on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, millel on Eesti jäätiseturul 42%-line turuosa. Koostöös partneritega on ettevõtte turuosa Lätis 10%. Balbiino müüb oma toodangut veel Saksamaa, Leedu ja Soome turule. Tütarettevõtted Balbiino Lõunakeskus Tartus ja Balbiino Virumaa Keskus Jõhvis moodustavad Eestit hõlmava müügivõrgu. Balbiino jäätisetehases ja logistikakeskuses töötab aastas keskmiselt 200 inimest. Tütarettevõtetes töötab kokku 35 inimest. Balbiino eelmise aasta käive oli 275 miljonit krooni. Täiendav informatsioon:
Riho Niils,
AS Balbiino juhataja
Tel:6515 900,
e-mail: riho@balbiino.ee Teet Anier,
AS Balbiino turundusjuht
Tel: 6515 900,
e-mail: teet@balbiino.ee

KOMMENTAARID

Ajantha 17.veeb 2014 09:16
Now I know who the brainy one is, I'll keep loknoig for your posts.
selgitus 01.apr 2012 17:03
Või on siin mõeldud lõhetükkide küpsetamiseks.
pipi 01.apr 2012 14:03
retseptis on või aga kus ja millal seda kasutada pole . ma olen alati pahane kui siin mõeldakse et pean seda nagu ise aimama , aga ma teen seda toitu 1 x ja üllatuseks oma emmele. ma ei saa ju talt küsida, siis pole üllatust. :R
nana 09.dets 2009 16:58
Noo ma ei tea, kahe esimesega pean nõustuma, aga kolmandaga mitte. Parmesan annab nt lõhepastale hea maitse. Kas see polegi mitte rohkem maitse asi? Itaallased on küll pastaeksperdid, aga nemadki vaidlevad omavahel maitse asjus. Iga küla/perekonna memm teeb midagi alati teistmoodi ja ütleb, et nii on kõige õigem.
sohvi 03.juuni 2005 15:51
Tulin just Itaaliast ning seal kohalikud õpetasid pastatoite tegema. Esimene reegel: mitte kunagi ei kasutata pastakastmes ketšupit, teine: keeduvette mitte õli lisada, siis ei pääse pasta kastme maitseained n.ö.pastani, kolmas reegel, mida rõhutati kohe korduvalt: pastakastmele, milles on kala või mereannid ei lisata mitte kunagi parmesani.
1
Lisa kommentaar

Uued retseptid

Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga

Kalaroad
Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga