Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Radisson SAS hotelli restoranide toiduvalik muutus tervislikumaks

Uudised ja sündmused

Radisson SAS hotelli restoranide toiduvalik muutus tervislikumaks

PrindiSoovita sõbrale
Juuli  algusest  täienes  Radisson SAS hotelli  restoranide  Seasons  ja Madisson  Grill  &  Baar  menüü  tervislike  toitudega,  erimärgistusega tähistatud kergeid roogi saab nautida ka
Juuli  algusest  täienes  Radisson SAS hotelli  restoranide  Seasons  ja Madisson  Grill  &  Baar  menüü  tervislike  toitudega,  erimärgistusega tähistatud kergeid roogi saab nautida ka katusekohvikus Lounge 24.

Hotelli peakoka Rene Uusmehe sõnul moodustavad tervislikud, tavapärasest väiksema  rasva-,  soola- ning suhkrusisaldusega  toidud  Radisson  SASi söögikohtade  menüüst vähemalt kümnendiku.  "Lisaks uutele  tervislikele toitudele  vaatasime selle pilguga üle ja värskendasime ka seni  pakutud roogi," sõnas Uusmees.

Hotelli restoranides Seasons, Madissoni Grill & Baar ning katusekohvikus Lounge  24  pakutavad tervislikud road on menüüdes märgitud tärnikesega.
Toidukohtade menüü-uuendusega samaaegselt täiendati konverentsikontseptsiooni  kuuluvat toiduvalikut.  "Nii  näiteks  saab edaspidi  konverentside  kohvipausi  ajal  alternatiivina  tavapärastele küpsistele ja kookidele oma külalistele pakkuda   kalkunisingi, tomatisalsa  ja  mustade  ploomidega täidetud pitataskut," tõi peakokk näite lisandunud roogadest.

Sam  Holmberg,  Radisson  SAS  hotelli   tegevdirektor,  rõhutas  uudist kommenteerides  inimeste  suurenenud  teadlikkust  tervisliku toitumise olulisusest.  "Klientide huvile vastu tulles peab  Radisson SAS hotell oluliseks valikuvõimaluste pakkumist ka selles suunas," sõnas Holmberg.
"Sama  tähtsaks  peame ka oma personali harimist, aitamaks neil klientidele roogade kohta asjatundlikke selgitusi ja soovitusi jagada."

Menüütäiendusega seoses käivitus Radisson SAS hotellis ka treeningprogramm, mille raames tutvustatakse kokkadele, restorani- ja köögipersonalile tervisliku toitumise põhialuseid ning õpetatakse vajalikke oskusi. Näiteks on programmis välja toodud keetmise, röstimise ja  aurutamise  eelised, rõhutatud taimeõli kasutamise eeliseid kõrge kolesteroolisisaldusega rasvainete ees ning õpetatud looduslike maitseainete ja vürtside kasutamist maitsestamiseks.

Hotelli  peakoka Rene Uusmehe sõnul on suurema tähelepanu  pööramine tervislikele  toitudele külastajate jaoks soovitusliku  iseloomuga, ent tähelepanelikust suhtumisest ning maitseüllatustest ei jää ilma teised
kliendid. "Meie  jaoks  jääb  alati  oluliseks  personaalne  suhtlemine kliendiga ning erisoovide arvestamine ka nende toitude puhul, mis ei kuulu erimärgistusega tervisliku valiku toitude hulka," ütles Uusmees.

Radisson SAS Hotel on 280 toa ning suure konverentsikeskusega äriklassi hotell Tallinna kesklinnas. Hotelli juures tegutsevad ka restoranid Seasons ja Madissoni Grill & Baar ning katusekohvik Lounge 24.


Lisainfo saamiseks palume pöörduda:
Kersti Vaino, Radisson SAS hotell müügidirektor
Telefon: 682 3020
E-mail: Kersti.Vaino@RadissonSAS.com

KOMMENTAARID

RLY 02.nov 2010 19:18
Mulle maitses hästi. Tegin vaid classic sojakastmega ja kuna inverit Rimist ei leidnud, siis kasutasin Santa Maria jahvatatud ingverit. Seesami seemned ka lisasin peale. Juurviljasegust kasutasin hiina segu. Minu meelest sobib toit neile, kes otsivad igapäevasele toidule vaheldust.Kuna ma ise armastan vürtse, siis teen seda teine kordki.
Lepatriinu 18.juuni 2008 13:57
Tõesti maitsev!Et liiga kuiv ei oleks,serveerisin Uncle Ben'si Sweet & Sour kastmega.
Riisihelves 26.nov 2006 03:00
Minagi tegin omaloomingut kuna mul pole wokipannigi. Aga väga lihtne ja väga kiire roog. Ja väga maitsev!
ellera 19.nov 2005 21:55
Tegin ka veidi omaloomingut , kuna ei armasta väga tugevaid maitseaineid aga vaatamata maitses hästi.
plum 20.veeb 2005 18:25
Väga maitsev roog:)
Moosisuu 15.jaan 2005 19:24
Tegin natuke endamoodi, kuna ei leidnud ette sattunud poest munanuudleid ja ingverit. Kasutasin kiirmakarone ( 2 pakki ), tegin need enne peaaegu valmis. Kasutasin 1 pakki külmutatud woki segu ja lisasin ka piri-piri maitseainet. Välja tuli päris hea, isegi need pereliikmed,kes juurvilja ei armasta, sõid.
1
Lisa kommentaar

Uued retseptid

Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat

Segasalatid
Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat