Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Eesti parimale toiduainele lisandusid uued maitsed

Uudised ja sündmused

Eesti parimale toiduainele lisandusid uued maitsed

Pressiteade
PrindiSoovita sõbrale
Tallinna Piimatööstuse Eesti parima toiduaine ning piimatoote tiitliga pärjatud Tere AB rukkileivajogurtile lisandusid rukkileiva-mandli ja rukkileiva-õuna maitsega jogurtid. Tallinna Piimatööstuse juhatuse liige Siret Liivamägi kinnitas, et T
Tallinna Piimatööstuse Eesti parima toiduaine ning piimatoote tiitliga pärjatud Tere AB rukkileivajogurtile lisandusid rukkileiva-mandli ja rukkileiva-õuna maitsega jogurtid.

Tallinna Piimatööstuse juhatuse liige Siret Liivamägi kinnitas, et Tere AB rukkileiva-mandli ja rukkileiva-õuna jogurtite esimene tootmispäev oli 8. september ning kauplused on uute toodetega varustatud septembri  keskpaigaks.

Liivamäe sõnul tingis uute maitsete edasiarendamise Eesti parima toiduaine tiitlile järgnenud hüppeliselt kasvanud nõudlus, samuti soov üllatada tarbijaid uute rukkileivast valmistatud jogurtitega.

Tallinna Piimatööstus müüs keskmiselt 12,3 tonni Tere AB rukkileivajogurtit  kuus, pärast aasta parima toiduaine tiitli saamist kasvas müük poole võrra, ulatudes ligi 18 tonnini kuus. Uute maitsete lisandumisega soovime seda müügimahtu kindlustada, ütles Liivamägi.

Ta rõhutas, et aasta parima toiduaine tiitlil on lisaks suurele tunnustusele ka otsene äriline mõju. "Aasta parima tiitli saamine on näiteks Tallinna Piimatööstusel aidanud äri edendada, müüa oluliselt rohkem jogurtit ja teenida kasumit," rääkis Liivamägi.

Eesti Toiduainetööstuse Liidu korraldatud XI uute toodete konkursi "Eesti parim toiduaine 2005" võidutoode on Tere AB rukkileivajogurt, mis on ühtlasi ka Eesti parim piimatoode 2005. 

Tere AB rukkileivajogurt toodi müügile 2004. aasta aprillis.

Tallinna Piimatööstus on Eesti suurim piimatoodete valmistaja, mis AC Nielseni viimase uuringu andmetel oli turuliider joogipiima, hapupiima, kohupiimakreemide, kohupiima, jogurtite, sulatatud juustude ja pudingute tooterühmades.

Rahvusvahelise uuringufirma TNS Emor eelmisel aastal korraldatud Eesti piimatoodete turu uuringu kohaselt on Eestis müüdavatest piimatoodetest (piim, jogurt, kohupiimakreemid, hapendatud piimatooted) kõige tuntum ja eelistatum Tere kaubamärk.

Tallinna Piimatööstus kuulub täielikult Eesti kapitalile ja müüb piimatooteid erinevate kaubamärkide all.

Lisainfo:
Siret Liivamägi
Tallinna Piimatööstuse juhatuse liige
tel. 650 9167, 50 74 139
siret.liivamagi@tpt.ee


KOMMENTAARID

Brad 17.veeb 2014 09:19
A prvitcaovoe insight! Just what we need!
tegelinski 25.nov 2007 19:52
Et siis aasta ja 3 päeva pärast avastada... just nüüd ja just seda olekski vaja :( Aga põhimõtteliselt on see õige mõte, sest 99,9 % seismajäänud asjadest seisab aastaid ja kuigi ühel hetkel vaja olekski, üles ju ei leia... või pole meeles, et olemas on... või et poes on olemas palju ilusamaid. Parem on oma asjades ise inventuur teha. Ühel hetkel rändavad nad prügimäele nagunii.
oraseke 25.nov 2007 00:14
Konsultanti ei ole vaja.Hoia kokku aega ja raha.Võta need asjad,mida sa ei vaja ja pane naad kotti või karpi.Nende peale kirjuta kuu ja aasta ning kui sa neid ei ole kasutanud aasta jooksul siis viska minema. Soovitan nii teha,
1
Lisa kommentaar

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool