Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

A-Selveri kett tõi turule soodsad Selveri omatooted

Uudised ja sündmused

A-Selveri kett tõi turule soodsad Selveri omatooted

Pressiteade
PrindiSoovita sõbrale
Selveri kaubamärgiga omatooteid, nt pesu-ja puhastusvahendid, mahlad, vitamiinijoogid ja saiad, jõudsid kauplustesse märtsis. Selveri omatooted on oma kategooria ühed soodsaima hinnaga kaubad. “Selveri omatooted on eelkõige igapäevaselt kasutusel o
Selveri kaubamärgiga omatooteid, nt pesu-ja puhastusvahendid, mahlad, vitamiinijoogid ja saiad, jõudsid kauplustesse märtsis. Selveri omatooted on oma kategooria ühed soodsaima hinnaga kaubad.
“Selveri omatooted on eelkõige igapäevaselt kasutusel olevad laiatarbekaubad,” rääkis A-Selver AS-i juhataja Ain Taube. „Suurtele peredele, kus kulub palju laiatarbekaupu, on Selveri omatoodete kasutamine heaks võimaluseks veidi kokku hoida ilma, et kvaliteet kannataks. Näiteks Selveri suur röstsai maksab vaid 4,50 krooni. Odavamat hinda ja head kvaliteeti saame pakkuda tänu Selveri keti suurtele müügimahtudele.”’
Praegu kuuluvad Selveri omatoodete tooteperesse Selveri pesugeelid, pesuloputusvahendid, nõude- ja klaasipuhastusvahendid, üldpuhastusvahendid. Toidukaupadest on müügil Selveri mahlad, vitamiinijoogid ja saiad. Peatselt lisanduvad valikusse Selveri munad, ketšup, majonees ja puuviljade segu.
Toodete valikus pidas Selver lisaks heale hinnale oluliseks ka eestimaist päritolu. “Toidukaubad on valdavalt Eesti tootjatelt, samuti enamik esmatarbekaupu,” selgitas A-Selveri ostu- ja turundusdirektor Iivi Saar. “Lähiajal lisandub veel kümmekond uut kaupa. Omatoodete turule toomisega muutus Selveri sortiment mitmekesisemaks. Näiteks Tartu Õlletehas toodab mahlajooke spetsiaalselt Selverile ja mujalt neid osta ei saa.”
Selveri omatooteid on kerge eristada, kuna nende peal on kujutatud Selveri rõõmsavärviline logo “Käru päikesega”, märkis Iivi Saar. “Klientidele muudab selliste toodete olemasolu elu lihtsamaks, sest see aitab ilma riiulite vahel pikalt hindu võrdlemata kiiresti oma valikud teha.”
A-Selver AS (www.selver.ee) ketti kuulub hetkel 12 kauplust, millest seitse asuvad Tallinnas ja viis maakonnakeskustes – Viljandis, Pärnus, Rakveres, Võrus ja Kuressaares. Selveri super- ja hüpermarketite kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni. Selver annab tööd 1089-le inimesele. Ettevõtte 2004. aasta käive oli 1,46 miljardit krooni. Täiendav informatsioon:
Ain Taube, A-Selver AS-i juhataja Tel: 6 673 800,
e-mail: ain.taube@selver.ee Iivi Saar, A-Selveri ostu- ja turundusdirektor Tel: 6 673 800,
e-mail: iivi.saar@selver.ee Näited: Selveri pesugeel "Karged alpid" ja "Metsaõied"
Pesugeel Karged Alpid sobib värviliste riiete pesemiseks ja Metsaõied valgete rõivaste pesemiseks. Mõlemad pesugeelid sobivad nii masin- kui ka käsitsipesuks ning raskesti eemaldatavate plekkide jaoks. 1 l hind 30.90. Selveri pesuloputusvahend "Roheline värskus" ja "Sinine värskus"
Pesugeelide juurde sobivad pesuloputusvahendid Roheline Värskus ja Sinine Värskus. Mõlemad on antistaatilise mõjuga ja muudavad triikimise lihtsamaks. 1 l hind 14.90. Nõudepesuvahend "Õuna" ja "Sidruni"
Uuest sarjast leiab veel nõudepesuvahendi õuna või sidruni lõhnaga. Mõlemad vahendid on kontsentreeritud, mistõttu on neil paremad pesemisomadused ja vahendit jagub kauemaks. Nõudepesuvahendid on liitristes pudelites ning maksavad vaid 9.90. Selveri üldpuhastusvahendid "Õuna" ja "Sidruni"
Põrandate, kahhelkividega kaetud seinte, praeahjude, köögikappide jms pindade puhastamiseks sobivad õuna- või sidrunilõhnalised üldpuhastusvahendid. Mõlemad vahendid on liitristes pakendites ning maksavad 14.90. Selveri mahlad ja vitamiinijoogid Mahlasõpradele pakume Selveri õuna ja apelsini täismahla, valikus on ka Selveri multinektar. Tooted on liitrises tetrapakis ning maksavad 10.90. Selveri vitamiinidega mahlajookide sarjas on kaks valikut: apelsini-sidruni-porgandi mahlajook vitamiinidega 1,5 l ja apelsini-virsiku-grenadilli mahlajook vitamiinidega 1,5 l. Mahlajoogid maksavad samuti 10.90. Selveri sai ja röstsai Selveri sai kaalub 320 grammi ning maksab vaid 4.50. Selveri röstsai kaalub 300 grammi ning maksab samuti 4.50. Mõlemad saiad on viilutatud. Mari-Liis Sesmin
Powerhouse monitooringujuht
Tel: +372 6416 493 GSM: + 372 52 28 888

KOMMENTAARID

Anneli Rüütel 16.sept 2012 13:03
Tänan!
ei 2tle 23.dets 2011 17:43
juhhh-
huuuuuuuuuu:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
1
Lisa kommentaar

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool