Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Balbiinolt jäätisenostalgiat - munajäätis

Uudised ja sündmused

Balbiinolt jäätisenostalgiat - munajäätis

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Balbiino
Eesti jäätisetootja Balbiino toob sel suvel turule uued Musi jäätised. Musi sarjas on perejää…
Eesti jäätisetootja Balbiino toob sel suvel turule uued Musi jäätised. Musi sarjas on perejäätised, topsijäätised ja vahvlituutud - kokku kaheksa uut maitset.

„Musi brändi tooted on ühtses stiilis kujundusega ning maitse poolest leidub nii uusi ja huvitavaid kui ka traditsioonilisemaid ning ka nostalgiline munajäätis,“ ütles Balbiino juhataja Riho Niils."Munajäätis on nostalgiahõnguline, mis maitseb nii nagu „vanasti“, näiteks Eesti esimene jäätisevabrikant Evald Rooma valmistas samuti munajäätist,“ rääkis Merike Pärn. „Kuna sellist jäätist on meie käest palju küsitud, otsustasime munajäätise oma sortimenti lisada. Munajäätise valmistamisel kasutatakse munapulbrit, sest vastavalt tervishoiueeskirjadele ei tohi jäätise valmistamisel tooreid mune kasutada.“ „Uudiseks tervel Eesti jäätiseturul on Musi topsijäätised, mis on pakendatud stiilsesse kartongiga ümbritsetud plasttopsi,“ rääkis Balbiino turundusjuht Teet Anier. „Tops on mõeldud ühe inimese portsjoniks, samas on seda mugav serveerida ja süüa, sest erinevalt vahvli- ja pulgajäätisest, ei hakka jäätis tilkuma. Väike tops mahub mugavalt kätte, selle saab soovi korral uuesti kaanega sulgeda ning topsiga on kaasas lusikas. Musi topsijäätiste maitsed on hõrgud, need sobivad hästi näiteks pidulikumaks magustoiduks. Käesoleva aasta aprillis märgiti Musi topsijäätised ära Eesti Toiduainetööstuse Liidu „Parima Toiduaine“ konkursil kategoorias „Parim Piimatoode 2008“. Aprillis tõusid Musi topsijäätised ka Balbiino enimmüüdud jäätiste top 3 hulka. „Musi jäätised on valmistatud naturaalsest toorainest,“ rääkis Balbiino kvaliteedi- ja arendusjuht Merike Pärn. „See tähendab, et erinevate maitsete loomisel on kasutatud näiteks ehtsat kookost, pistaatsiapähkleid ja kohvi, mitte aroomiaineid või kunstlikke toiduvärve.“ Musi topsid Musi topsiseerias on kolm uudsete lisanditega jäätist - kookose-, kohvi- ja pistaatsiajäätis. Jäätis on pakendatud väikesesse plasttopsi, mis on ümbritsetud kartongiga, et toodet oleks mugavam ja soojem käes hoida. Jäätis on mõeldud lusikaga söömiseks, lusikas antakse topsiga kaasa. Pakendil on läbipaistev kaas, mille saab uuesti topsile peale panna, kui ei jaksa tervet jäätist korraga ära süüa.

KOMMENTAARID

besee 12.mai 2012 20:17
Kook oli muidu päris hea, aga moos oleks võinud vahel magusam olla, tuli selline hapukas kook.
cissus 26.märts 2012 17:54
Minu jaoks oli see kook natuke liiga "kamane" Natuke vähem oleks võinud kama panna, oleks maitsvam olnud. Kasutasin pohla-õunamoosi.
Eda 24.veeb 2012 13:49
Tegin täna vabariigi sünnipäeva puhul. Kasutasin pohlamoosi. Väga-väga maitsev tuli. :)
1
Lisa kommentaar

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool