Eelroad

SPINATISUPP

Keskmine hinne: 4.25 Allikas: Parimad kodused toidud
Spinatisupp keedetud munaga. See traditsiooniline muna-spinati kombinatsioon muudab supi rauarikkaks ja maitsvaks. Valmistamisaeg u 20 minutit.
Valmistusaeg: 20-40 min

20

Kogus: 1 portsjon
Valmistusviis
Sulata potis rasvaine, lisa nisujahu ja lase keema. Võta pott natukeseks tulelt. Lisa jahule piim kahes osas. Sega vahepeal puukahvliga ühtlaseks. Kuumuta supp ja sega sda kogu aeg mööda põhja. Lisa spinat ja maitseained ning keeda veel 10 minutit hästi vähesel kuumusel. Paku igale sööjale supi juurde pool keedetud muna. See traditsiooniline muna-spinati kombinatsioon muudab supi rauarikkaks ja maitsvaks. Niisama hea on supi kõrvale süüa rukkileiba juustuga.
Serveerimisviis
Serveeri kohe pärast valmistamist.
Lisandid
Rukkileib juustuga.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa
Galake 05.sept 2011 11:01
Nõgesesuppi küll ei leidnud,aga selle eest on siin täitsa olemas rabarberilehesupp,-
mis on analoog nõgesesupile.Ainult rabarberilehed tuleb asendada nõgeselehtedega.
kurieit 17.apr 2005 10:07
Otsin retseptide hulgast nõgesesuppi, mida ma oma üllatuseks ei leidnud. Spinatisupp on olemas, ja kuna ma pean neid supiaineid enamvähem ühes kaalukategoorias olevaiks, võtsin tarkuse teadmiseks. Aga propageerimise mõttes ja vähemalt maainimese jaoks võiks ju nõgesesupi üles riputada küll. Muide piimaga pole ma kumbagi suppi teinud, aga nüüd proovin järele. Kena kevadet kõigile. Nõges on juba täies kasvuhoos!
1