Toidutare mängud
Leiburi Leivategu 2017

Konkurss on lõppenud. Kõigi osalenutega võetakse lähemal ajal ühendust.

Toidutare mängud
Statoil otsib võileivameistrit

Tänavatoit on läbi tegemas põnevaid muutusi.  Saada meile oma lemmikvõileiva retsept koos fotoga hiljemalt 15. maiks ja võta nii osa retseptivõistlusest "Statoil otsib võileivameistrit". Selleks sisesta siia oma retsept ja ole valmis osalema finaalis 23. mail. Võistluse peaauhinnaks 200€ kinkekaart…

Toidutare mängud
Alma otsib Eesti parimat kohupiimakooki

Alma koostöös Eesti Naise ning Toidutarega kuulutab välja konkursi “Eesti parim kohupiimakook”. Saada meile oma retsept ja võida mõnusaid auhindu.

Toidutare mängud
Osale Grüne Fee retseptivõistlusel!

MÄNG ON LÕPPENUD! UUS MÄNG ALGAB 8. VEEBRUARIL!

Toidutare mängud
Leiburi Leivategu 2014

Jaga oma küpsetuskunsti kogu Eestiga! Kohaliku leivakultuuri edendamiseks kuulutab Eesti vanim leivaküpsetaja Leibur välja konkursi parima kodus küpsetatud seemneleiva leidmiseks. Konkurss toimub kolmandat korda ning varasemad võiduleivad on Triinu Rukkileib ja Eha Hommikuleib.

Toidutare mängud
TervisPluss otsib kõige tervislikumat kooki!

Tervis Pluss ja Toidutare kuulutavad välja konkursi “Kõige maitsvam tervislik kook”.

Toidutare mängud
Jaani Kondenspiima retseptimäng

Tähelepanu kondenspiimamaiad! Alates 1. aprillist kuni 31. maini 2014 toimub Toidutare.ee veebilehel Jaani Kondenspiima retseptimäng. Osale magusas võistluses ja võid saada uhke jäätisemasina omanikuks või kinkekausi koos Jaani kondenspiima toodetega.

Toidutare mängud
Leiburi leivategu 2013

Leibur on Eesti vanim leivaküpsetaja ja seepärast peame oma auasjaks kohaliku leivakultuuri edasikandmist. Kuulutame välja konkursi parima kodus küpsetatud rukkileiva leidmiseks. Selle raames ootame põnevaid leivaretsepte kuni 31. oktoobrini, et valida välja parimad leivaküpsetajad.

Toidutare mängud
Kodukokk 2006

Kodukokk 2006 võistluse parimad retseptid koos kommentaaridega