Pidu

Singirullid mädarõika-kooretäidisega

Keskmine hinne: 3.5 Allikas: Targu talita Autor: Sirje Rekkor
Salati ja paprikaribadega kaunilt serveeritud singirullid, mille täidiseks on mädarõika, soola ja pipraga maitsestatud vahukoor. Lisandiks pirn, tomat.
Kogus: 4 portsjonit
Koor vahustada ning maitsestada mädarõika, soola ja pipraga. Täidis panna kondiitripritsi ning pritsida rullideks või lehtriteks keeratud singiviiludesse. Taldrikule panna pestud ja nõrutatud salatilehed. Paprikal lõigata ära varrepoolne ots, eemaldada seemnekoda ja valged membraanid ning lõigata piki kauna peenikesteks ribadeks. Vaheldumisi punastest ja rohelistest paprikaribadest laduda salatilehtedele rest, sellele asetada singirullid. Igas portsjonis on kolm rulli. Tomatist ja pirnist lõigata sektorid või muud kujundid ning asetada singirullide juurde. Peale riputada tükeldatud soolapähkleid ning panna maitserohelist.
 
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa
Raivo 14.jaan 2010 20:37
juustusegu sees ei tee paha ka sool,pipar,veits sinepit ja natuke hellmann's real majoneesi lisaks tavalisele
Marisekesekene 04.juuli 2008 23:31
nn päris singirullide retsept oleks nii : õhukesed singiviilud, majonees , küüslaauk ja riivitud juust. Riivitud juust ,majonees ja purustatud küüslaauk kokku segada ja ongi täidis valmis :) . Nüüd siis täida singiviilud saadud seguga ja Head isu ! Komponentide kogust kirjutama ei hakka , eks igaüks ise teab kui küüslaaugust v kui majoneesist suupistet ta soovib.
solgikeetja 26.juuli 2005 04:39
huvitav küll aga kas keegi teab ka " päris " singirullide - ma mõtlen juustu ja küüslauguga retsepti ? lugupidamisega. solgikeetja
1