Aivar Riisalu muudab riigikogu toitumispõhimõt-
teid

Autor: ajakiri Naised
Aasta kaalujälgija valimist juhtinud Aivar Riisalu on ka ise kuid kaalujälgija olnud. Tõsi küll, mitte omast initsiatiivist, vaid ikka pulli pärast, nagu talle omane.
"Ma olen ju edev mees," naerab Riisalu. "Tuttava tuttav kutsus teleprojekti, kus korra kuus kaalud end rahva naeruks. No kui telekasse saab, siis teen ära." Täna näitab kaal mehele miinus kuus kilo, mis pole küll võrreldav parimate kaalujälgijatega, aga Riisalu hoiatas, et järgmisel aastal kavatseb ta ka ise laval olla. Tegelikult oli sõumehel siiski põhjust ka kaalu peale mõelda. Suitsetamisest loobumine andis mehele juurde 12 lisakilo.
Poliitiku suupistete- ja veinirohkele elule vaatamata on Riisalul õnnestunud täna suhteliselt kindlalt õigel rajal püsida, vaid aastavahetus tegi väikese vingerpussi kolme lisakilo näol. Tõsiuskseks kaalujälgijaksmuutunud Riisalu räägib täna veendunud näoga sellest, kuidas kavatsebki nüüd "õiget" elu elada. Riigikogu jõusaalis teda küll ei kohta, aga see-eest on tal lausa personaaltreener ühes Tallinna spordiklubis.

Riigikogu ei ole Riisalu elumuudatustest siiski puutumata jäänud, sest parlamendi puhvetisse on tatar tekkinud just Riisalu nõudmise peale. Enda sõnul on tema eeskujust nakatunud lausa kolmandik parlamendisaadikutest, kes varem imestunult uurisid, miks ta vaid porgandit ja liha sööb. Porgand tundubki olevat poliitikuhärra lemmiktoit. "Varem mugisin autos kogu aeg šokolaadi ja jõin limonaadi peale. Enam ma limonaadi ei joo, autos on mul vesi ja šokolaadi asemel söön beebiporgandeid ja kaalujälgijate maiuseid," teatab pullimees surmtõsiselt. Üksi lapsega elav Riisalu ise süüa siiski ei tee ja tunnistab, et patustab väljas söömisega keskmisest rohkem. "Mina ei tee kaalust endale paranoiat, võib-olla sellepärast ma ei olegi nii edukas. Kilo siia-sinna pole nii tähtis."

Alati ilusate naiste seltskonda nautiv Riisalu pidi ka "Aasta kaalujälgija" üritusel korduvalt ahhetama, et näeb laval vaid puhast ilu. Ehk ongi naised üks põhjus, miks Riisalu seni loobunud ei ole. "See on ju täiendav motivaator. Meestel, kes tunnevad suhtlemispuudust vastassugupoolega, tasub ühineda. Fantastiline!"
ajakiri Naised 
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa
-mhm- 14.jaan 2013 20:28
Väga hea kook magusaarmastajatele. Mulle maitses, kuid järgmisel korral panen veidi vähem suhkrut.
Meedi 04.veeb 2012 16:18
Tõesti superhea kook. Kasutasin tavalist võid ja munavalged sai ka pandud täidise sisse. Kindlasti teen veel:)
biixu 18.jaan 2012 22:45
mis võid kasutate?
Oijah 11.jaan 2012 10:20
Nüüd olen seda kooki kolm korda teinud. Panin viimasel korral mannat ka ja ikka oli väga maitsev. Suhkrut panin poole vähem, sest minu jaoks oli muidu liiga magus:)
Oijah 09.jaan 2012 11:25
Eks see küpsetusaeg oleneb ka pliidist. Mul küll uus pliit, aga küpsetama pidin seda ikka 10 minutit kauem.... Ja ma panin 20% hapukoort....
Teele 08.jaan 2012 19:51
mina vahustasin ka kõik 3 munavalget hulka, kook jäi nii õhuline ja mõnus...küpsetasin 40 minutit ja laiali ei valgunud...
Riinu 07.jaan 2012 22:33
kook jäi liiga vedel. Kui lõiasin,sisi vajus laiali,mis viga?...muidu maitse väga super!
Jaana 05.jaan 2012 19:28
Supper hea kook,soovitan kindlasti proovida ;)
Teele 05.jaan 2012 18:59
panin just ahju....loodan, et tuleb ka nii hea:)
katriin 05.jaan 2012 18:47
kiidan! aprikoosikeedise asemel kasutasin küll kodust ploomimoosi.
Merje_1 04.jaan 2012 16:10
Jumala superhea kook!
AiliV 03.jaan 2012 14:01
Kook imehea ja tänan sind Katzi vahustasin ka munavalged
Katz 30.okt 2011 13:17
Ma tegin ka täna seda kooki. Oi kui hea tuli. :D Ma lisasin täidisele veel kõvaks vahustatud munavalged. Nii hea ja õhuline:P Keele viib kkohe alla.
1