VICI katab laua!

Igal perenaisel on päevi, kus laud tuleb katta loetud minutitega. 
Igal perenaisel on päevi, kus laud tuleb katta loetud minutitega. Valmis salatid on selleks puhuks suurepärased – ava vaid pakendid ja kalla kaussi. Soovi korral lisa neile midagi omalt poolt – kas kaunistuseks või maitsenüansiks.
Vici laiast salativalikust leiab igaüks oma lemmikud. Enamus salateid on kala ja mereandide austajatele – sisaldavad erineva maitsega heeringat, tuunit, lõhet, krabipulki, krevette, vähisabasid või tervislikku merekapsast. Lisandiks mitmesugused salatiköögiviljad: mais, paprika, porgand, ananass, brokoli, valged oad, kurk, õun ja maitseköögiviljad.
Määrdekreemid sobivad hästi serveerimiseks nii hommikusöögilauale kui peolaual soolastesse korvidesse.
Sügisel on lettidele lisandumas ka Vici kartulisalatid, mis kindlasti üllatavad oma maitseka majoneesikastmega.
Vici salativalikust võib leida nii vahemerelise kui põhjamaise köögi mõjusid. On pikantsemaid ja mahedamaid, krapsakas majoneesi- või tomatikastmes,samuti mahedas õlikastmes salateid.
Vici salatid ei sarnane teistele müügilolevatele. Salatiretseptide loomisel on silmas peetud nii gurmaane kui meeldiva traditsioonilise maitse austajaid, leides ideid selleks kõigi mandrite köögitraditsioonidest, eelkõige aga lähinaabritelt Euroopas.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa