Kokteil oma lemmikstaarile

Autor: Eesti Baarmenite Assotsiatsioon
Nädal tagasi toimus Prantsusmaal Touques-Deauville´s „17 th annual Calvados Nouvelle Vogue International Trophies” nimeline kokteilivõistlus, mille võitis eestlane Sigrid Sarv kohvikust “Moon” pealelõuna kokteiliga Pomme d´Amour. Teise koha saavutas Prantsuse baarmen ja kolmanda koha viis koju Šveitsi baaridaam.


Võistlejaid paluti lasta oma fantaasial lennata, et luua kokteil oma lemmistaarile. Võistlejad pidid kujutlema end oma unelmate tähega 5-päevasel kruiisil luksuslaeva pardal. Iga päev veedab staar aega tema baaris. Rita Hayworth, Brigitte Bardot, Cary Grant, Charlie Chaplin, Edith Piaf, Marlene Dietrich ja paljud teised austasid oma kohaolekuga omaaegseid kruiise. Ja miks mitte kujutleda oma klientideks sel suurepärasel merereisil selliseid tähti nagu Brad Pitt, Angelina Jolie, Johnny Depp või George Clooney - kes kindlasti väärivad rohkemat kui vaid tass kohvi. Et olla kindel, et ta tuleks tagasi iga päev, on saladuseks baarmeni väljamõeldud kalvadose kokteil!
Võidukokteili looja valis inspiratsiooniallikana ja oma iidolina välja Edith Piafi. Kokteil oli loodud justkui tema elutööle. Sigridi emotsioonid olid peale võidu väljakuulutamist laes: „Kuna see oli minu jaoks esimene rahvusvaheline võit, siis see tundus uskumatu! Arvestades, et ma olen Eestis alles kaks aastat võistelnud. Selline tunne, nagu oleks lotoga miljoni võitnud”.
Palju õnne Sigridile!

VAATA KOKTEILI VALMISTAMIST SIIT
Pomme d´Amour
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa