Retseptisahtel käsitöökapis

Autor: Kirjastus Varrak
See meeleolukas koduraamat sai alguse kahe naise, Andra Kalda ja Ragne Värgi, ühistest käsitööõhtutest, mis kulgesid näputööd tehes ning head-paremat valmistades. Raamatu valmimisel tuli oodata kevadist tärkamisaega, suviseid turuaegu, mis tasahilju sombusteks ja vihmasteks sügisilmadeks läksid. Peenardel said valmis pontsakad kõrvitsad ning õunauputus tegi nõutuks… ja ega lumerohke talvgi tulemata jäänud. 
Nii ongi selle raamatu kaante vahele peidetud neli aastaaega, mis toovad lugejani lihtsad, kiired ja ausad maitsed ning põnevad käsitööideed. Taaskasutus ning isetegemise rõõm on see, mis on viimasel ajal üha rohkem populaarsust kogumas. Ega autoridki kööki kauaks konutama jäänud – näpud vajasid sukeldamist lõngajuppidesse ja riidekuhjadesse ning uue elu ja hingamise said nii mõnigi vana sahtel, pildiraam ja lillepott. Ent kogu see kraam on toiduteemaga seotud: näiteks valmista peeenrasilte vanadest nugadest-lusikatest või pane pildi asemel klaasraami sisse mõni meeleolukas köögikangas. Sellisele "pildile" saad markeriga kirjutada vajalike tööde nimekirju, mõne hea retsepti, mida proovida jne. Kui lähed piknikule, võta kaasa isemeisterdatud lauamäng... 
Lihtsad, head ja kodused retseptid kõnelevad ka kui vaid üht - need tuleb teha meie oma aiakraamist, nii palju, kui see vähegi on võimalik.   

TELLI RAAMAT SOODSALT SIIT 
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa