Kuuma mahlaglögi aeg on käes

Kui satud jalutama Tallinna vanalinnas Raekoja platsile, siis otsi üles Loodusväe majake. Sealt leiad mitmeid põnevaid jõulumekiga kingitusi nagu tatrajahust piparkooke, jõulumett ning loomulikult maheglögi. Metsmustika-mustsõstra glögi on jõudnud lisaks Eestile müügil ka Soome, Rootsi ja Taani (mahe)poodidesse.
“Kui algul valmistasime glögi ainult kohapeal, siis üha rohkem hakkasid kliendid esimesel kahel jõuluturul küsima, kas jooki on võimalik ka kaasa osta. Siis saigi alustatud glögi tootmist  pudelisse,” ütles Loodusvägi OÜ arendusjuht Ahto Vegmann.
Mahe metsmustika-mustsõstra glögi on valmistatud eestimaisest metsmustika ja musta sõstra mahlast, veest, täisroosuhkrust ja Taali talu meest. Vürtsi lisavad 8 soojendavat ürti, mis on tuntud oma immuunsust tugevdava, ainevahetust ergutava, verd puhastava ja organismi tasakaalustava väe poolest.
Tatrajahust piparkoogid on gluteenivabad ja mõnusalt krõbedad. Jõulumesi on saanud huvitavaid maitsenüansse aga jõhvikatest, ingverist ja kaneelist. 
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa