Uudsed suvised grill-lihad pakuvad erilisi maitseid

Atria Eesti selle suve tooteid iseloomustavad märksõnad uudne, tervislik, värske ja eestimaine. Suvi toob lisaks kodumaist päritolu lihatoodetele meie toidulauale ka goji ehk taralõnga marjade ja rohelise teega maitsestatud grill-lihad. 
Maks & Moorits on suveks valmis. Kõik uued maitsed on välja töötatud suure pühendumuse ja armastusega ning eesotsas grillmeister Enn Tobrelutsuga.
„Maks & Mooritsa kõik toorvorstid on valmistatud 100% eestimaisest lihast,“ ütles Atria Eesti ASi müügidirektor Meelis Laande.
„Oleme muutnud ka toorvorstide pakendite vutlarid poole väiksemaks, et toodet oleks kergem näha ja ei peaks ostma põrsast kinnises kotis. Toodetele on endiselt lisatud ka grillimisõpetused, et tagada parim tulemus. Ka ollakse uhked toorvorstide üle. Peaaegu kõik Maks & Mooritsa toorvorstid on lambasooles ning võrreldes kollageenkestaga on lambasool naturaalne, võrreldes seasoolega on aga lambasool peenem, mis laseb toorvorstidel ühtlasemalt küpseda. Lambasooles vorstid on alati olnud tarbijate poolt eelistatuimad.“

Uued tooted
•         Goji marjadega toorvorstikesed lambasooles
Goji marjad kuuluvad tänu oma antioksüdantide- ja toitaineterikkale koostisele nn „superviljade” hulka. Goji marjades leidub antioksüdante 20 korda rohkem kui jõhvikates. Goji marjad annavad toorvorstidele ilusa välimuse ja tervisliku trendikuse.

•         Armeenia toorvorstikesed
Sibula, musta pipra ja ürtidega ehtsalt armeeniapäraselt maitsestatud toorvorstikesed lambasooles. Armeenia köök on tuntud oma maitsvate lihade poolest ning nüüd saab neid maitsta ka Eestis. Armeenia toorvorstikesed on esimesed “Armeenia” nimelised toorvorstid Eestis.

•         Kooresed toorvorstikesed
Mahedad kooremaitselised toorvorstikesed lambasooles. Koor annab toorvorstidele juurde maheda ja koduse maitse - lihtsuses peitub võlu.

•         Maitselt mahe grillvorst juustuga
Mahedamaitselised grillvorstid juustuga. Eestis enimmüüdud grillvorstide perekonnast - “MAITSELT MAHE”.

•         Grill-liha rohelise teega
Sea välisfilee lõigud naturaalse rohelise tee ja apelsinikoore marinaadis. Eriti tervislik, väherasvane ja maitsev toode, mille teeb ainulaadseks teepuru kasutamine selle maitsestamiseks.

•         Grill-ketas
Sea tagaosast valmistatud suur grill-ketas on ainulaadne toode Eesti turul. Enam ei pea jõulu ootana, et suurt sealihatükki koos kamaraga ahju panna. Grill-ketas on suur tagaosa tükk, millele on toruluu sisse jäetud. Maitsestatud hõrgu BBQ Rub’iga. Ideaalne resti vahel küpsetamiseks.

•         Grillmeistri searibi
Searibid klassikalises punases marinaadis, tõeline grill-ribide klassika.

•         Pruulimeistri šašlõkk
Sealihast šašlõkk teriyaki kastme, maltoosa ja vähese äädikaga. Liha sisaldus šašlõkiämbris 80%. Kergelt magus ja mahlane.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa