Ootamatute külaliste tulekus saab ette valmistuda

Autor: Eesti Pagar
Kindlasti on meil kõigil juhtunud, et mõni sõbranna helistab üllatuslikult ja teatab, et tunni aja pärast tuleb ta külla. Heale sõbrannale ei taha ära ka öelda. Mis seal ikka, tuleb tegutsema hakata.
Kiire riiete vahetus, soeng paari sekundiga korda ja siis juba kööki. Ükskõik, kui ootamatult külalised tulevad, midagi söödavat peab neile ikkagi pakkuma. Kui sul on aega tund või pisut rohkem, siis jõuab soolase ehk ise valmis teha. Külmakapis leidub ikka midagi, millest saab väikeseid suupisteid teha. Küll oleks hea, kui magustoit end ise valmistaks. Õnneks on selleks lahendus olemas.

Kavalad varustavad ennast aegsasti Eesti Pagari sügavkülmutatud tortidega. Ostad šokolaadi- või toorjuustu-sidruni tordi külmikusse valmis ja need võivad seal nädalate kaupa külalisi oodata. Kohe kui sõbranna on end ootamatult külla kutsunud, võtad sina tordi külmast välja ja paned lauale sulama. Kui ta sinu juurde jõuab, pakud talle kõigepealt soolast. Ja kui esimesed põletavamad teemad on lahatud, võidki juba torti serveerida. Ja kui sõbranna küsib, kuidas sa jõudsid kõik selle nii kiiresti valmis teha, siis avalda tallegi see väärtuslik saladus.

Uuri Eesti Pagari sügavkülmutatud tortide kohta lähemalt www.eestipagar.ee/sugavkulmutatud-tooted/


MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa