Muna ei ole igav

Eesti suurim munatootja DAVA Foods viis Eestis enimmüüdud kodumaised kanamunad ühtse kaubamärgi alla Eggo ning uuendas kõiki oma kanamunade pakendeid. Uuenduslikuna tõi DAVA Foods turule 8-paki, millesse on pakitud tervisemunad. Üleminekuga Eggo kaubamärgile lõpetatakse munade müük Talleggi kaubamärgi all.
“Munalett on kaupluses välimuselt üks askeetlikumaid ning meie soov on seda oma uute pakenditega elavamaks muuta,” selgitas DAVA Foods Estonia müügijuht Kalle Ribelus suurt muutust.  “Muna ei ole igav, vaid vastupidi väga mitmekülgne toode ning see sai ka uue kontseptsiooni aluseks võetud,” lisas ta.

Eggo bränd räägib munadest kui rõõmsatest ja iseteadlikest tegelastest, kellel on igaühel oma unistus: kes tahab saada omletiks, kes lumepallisupiks, kes kogel-mogeliks jne. Sellest lähtub ka läbiv sõnum – Väike unistus igas munas.

Eggo sarjas on kõik traditsioonilised kanamunad erinevates suurustes nii 6-, 10- ning esmakordselt Eestis ka 8- muna pakendites. Järk-järgult on plaanis munatoodete valikut oluliselt laiendada, tuues turule kaasaegseid muna sisaldavaid tooteid, näiteks tervisetooteid, jooke, valgurikkaid valmistoite ja erinevaid segusid, mida saab kasutada küpsetamisel ja toiduvalmistamisel.

DAVA Foods Estonia on Eesti suurim munatootja, kes toodab päevas üle 250 000 ning aastas kokku ca 95 miljonit kanamuna. DAVA Foodsile kuulub Tallinna külje all Lool Eesti suurim farm kaheksa kanalaga, milles hetkel on kokku 330 000 kana. DAVA Foods ostis 2015. aastal HKScan Estonia AS-le kuulunud Koks Munatootmine OÜ, liites selle Muna Foods OÜ-ga.  Alates 2016. aastast võttis ühinenud ettevõte ärinimena kasutusele DAVA Foods Estonia OÜ.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa