Uksed avas Pelgulinna Selver

Autor: Pressiteade
Täna avab uksed Selveri keti kaheksas kauplus Tallinnas – Pelgulinna Selver. Keti uues kaupluses on kokku 1542 ruutmeetrit müügipinda, tööd saab 55 inimest. Viimati sai Tallinn uue Selveri 3 aastat tagasi. „Põhja-Tallinn on piirkond, kus seni
Täna avab uksed Selveri keti kaheksas kauplus Tallinnas – Pelgulinna Selver. Keti uues kaupluses on kokku 1542 ruutmeetrit müügipinda, tööd saab 55 inimest. Viimati sai Tallinn uue Selveri 3 aastat tagasi.

„Põhja-Tallinn on piirkond, kus seni puudus üle 1000 ruutmeetri suurune supermarket,” rääkis A-Selver AS juhataja Ain Taube. “Usun, et suure valikuga ja usaldusväärsest poest oli siin suur puudus. Inimesed väärtustavad mugavust ja kiirust ning peavad üha enam loomulikuks kvaliteetse poe olemasolu kodu lähedal. Selver on viimasel paaril aastal keskendunud geograafilisele laienemisele Eestis. Oleme avanud uusi kauplusi Tartus, Valgas, Võrus, Pärnus ja Kuressaares – nüüd oli siis taas järg Tallinna käes.”

Ain Taube sõnul pole sel aastal Tallinnas veel ühtegi uut super- või hüpermarketit avatud. “Viimati avati Tallinnas suur hüpermarket eelmise aasta aprillis Ülemistel,” rääkis Ain Taube. “Täna avasime Selveri Pelgulinnas, 13.oktoobril avame uue supermarketi Lasnamäel – Selver tahab laieneda ka Tallinnas kõikidesse piirkondadesse, kus meid veel ei ole.”

“Selveriga saab Pelgulinn esmakordselt valmistoitude leti, kus hakatakse pakkuma tarbijate hulgas suure populaarsuse võitnud Selveri Köögi tooteid,” rääkis Pelgulinna Selveri juhataja Ulvi Tamjärv. “Põhja-tallinlastel tekib ka kodu lähedal usaldusväärsete peolauatoodete ettetellimise võimalus.”

Pelgulinna Selver asub Sõle tänav 51 ja on avatud 9-23. Selveri hoone ehitas KMG Ehitus AS. Selveri ees on 85-kohaline parkla ja hoones on lisaks Selverile veel apteek, lillepood, videolaenutus, keemiline puhastus, võtmete valmistamine, kingsepp, Hansapanga ja Ühispanga sularahaautomaadid ning taara-automaat.

Selveri (www.selver.ee) ketti kuulub hetkel 17 kauplust, millest kaheksa asuvad Tallinnas, kaks Tartus ja kaks Pärnus ning üks Viljandis, Rakveres, Kuressaares Võrus ja Valgas. Sellel aastal avab Selver veel kolm kauplust – Mustakivi Selveri Tallinnas; Sõbra Selveri ja Veeriku Selveri Tartus. Selveri super- ja hüpermarketite kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni. Selver annab tööd 1600 inimesele. Ettevõtte 2005. aasta I poolaasta käive oli 924,1 miljonit krooni.


Täiendav informatsioon:

Ain Taube, A-Selver AS, juhataja

Tel: 6 673 800, ain.taube@selver.ee

Ulvi Tamjärv, Pelgulinna Selveri juhataja

Tel:6 486 301, ulvi.tamjarv@selver.ee
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa