Veinifestival Estonian Wine Challenge 2005

Autor: www.veinimaailm.ee
Esimene avaüritus !!! 23. septembril Oru Hotelli konverentsiruumis algusega kell 18.00 ja teemaks on Uued veinid , reisidelt kaasatoodud veinisaladused ja "Midagi pöörast ja uut mida iial enne pole proovida saanud"- toimub eeldegustatsioon ka E
Esimene avaüritus !!! 23. septembril Oru Hotelli konverentsiruumis algusega kell 18.00 ja teemaks on Uued veinid , reisidelt kaasatoodud veinisaladused ja "Midagi pöörast ja uut mida iial enne pole proovida saanud"- toimub eeldegustatsioon ka Estonian Wine Challenge 2005-le saadetud Uruguay 2 veinile+ mõned veel lisaks!!!

On veel mõned vabad kohad !!! Viimane registreerimise kuupäev 20. september
eeldegustatsioonid algavad 20 septembril. - kes sooviksid osaleda palun andke teada ning loosi tahtel valitakse välja 25 degusteerijat. Kui on huvilisi andke koheselt teada !!! Kiire viimane terminin 20 september.

!!! Kutsume 10 julget veinisõpra osalema 23 septembril restorani "Manolete" aadress:
Tabasalu, Teenuste 2. http://www.manolete.ee/ee/05ee.htm Estonaian Wine Challenge eel-degustatsioonile , teemaks Rose veinid, Valged veinid ( Chardonnay), Punased veinid ( Tempran.) Vahuveinid ( Hispaania) -

Veinimess toimub 21-22 oktoober Tallinna Lauluväljaku siseruumides, teisel ja kolmandal korrusel ing seminarid toimuvad Cafe Gustavis.
Veinimessi & Veinifestivali osaleja pääse:

Kõigil Veinimaailma lugejatel ( need kes on maililistiga liitunud) eelmüügist ostetud pilet vaid 25 kr. (tellimus palume saata mailile veinimaailm@veinimaailm.ee märkides ära oma nime ning mailiaadressi. Või teostada maksekorraldus Eesti Ühispanka MTÜ Veinimaailma arveldusarvele 10220041856012 kus märkustesse märkige ära oma Nimi, Perekonnanimi ja mailiaadress ning sõnaühend EWC2005)

Veinimaailma lehel on avatud hääletus, kus saab ära märkida Teie arvates parimad , keda tunnustatakse hiljem EWC 2005 ürituste raames. vaata: http://www.veinimaailm.ee/kysimus.php

Alates oktoobrist alustab tööd Veinimaailma veinikool - kus on kursused nii algajatele kui ka edasijõudnutele.
kursused toimuvad kord kuus ja kestavad kuni märtsikuuni.
Kursus algajatele 700 kr. ja kursus edasijõudnutele 900 kr. Plun saatke see info ka oma tuttavatele kes tahaksid veinimaailmaga lähemat tutvust teha.
Kursused toimuvad nii Tartus kui Tallinnas ning vajadusel ka Pärnus.
Täpsema ajakava leiate 1 oktoobrist Veinimaailma lehelt rubriigist "Veinikursused"
Plaanitav aeg on Tallinnas iga kuu 2 nädala reede, algusega kell 12.00
Tartus aga iga kuu 2 nädala neljapäev algusega kell 12.00

Seniks kõike ilusat.
Parimate soovidega
Veinimaailm
Jaanus Lajal
tel 5093959
www.veinimaailm.ee
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa