Valentinipäe-
vaks kingitud nõudepesumasin võib päästa suhte

Electroluxi poolt tellitud uuringu kohaselt kinnitavad enam kui pooled (52%) eurooplastest nõudepesumasina omanikud, et selle kodumasina olemasolu on vähendanud nende koduseid sõnelusi.
See kehtis eriti Venemaa ja Poola puhul, kus vastavalt 88% ja 74% vastajatest on nõudepesumasina omandamise järel pidanud kodus vähem sõnavahetusi. Poolakad ja venelased on kodus ka sõjakaimad, kõige rahulikumad on Euroopas hollandlaste ja rootslaste majapidamised. Ka nõudepesumasinat mitteomavad inimesed (41%) arvavad üldiselt, et nõudepesumasina olemasolu vähendaks sõnelusi nende kodus. Kokkuvõttes vaieldakse 40%-s Euroopa majapidamistes nõude pesemise teemal ning seejuures pooled neist vaidlevad selle üle, kas pesta nõudis tihedusega kord nädalas. “Uuring kinnitab meie veendumust, et nõudepesumasin vähendab koduste töödega seotud konflikte,” sõnas Andres Kesker, Electrolux Eesti juht. “Kui veeta iga päev 10 minutit käsitsi nõusid pestes, teeb see aasta peale kokku 61 tundi. Omades nõudepesumasinat saad need tunnid veeta märksa meelepärasemal viisil, näiteks pühendada see aeg oma lähedastele.” Uuringufirma Bonamy & Finch küsitles kokku 200 inimest Austriast, Belgiast, Prantsusmaalt, Saksamaalt, Itaaliast, Rootsist, Hollandist, Poolast, Venemaalt, Hispaaniast ning Ühendkuningriigist (UK), et välja selgitada nende suhtumist nõude pesemisse nii käsitsi kui nõudepesumasina abil.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa
maiemar 05.aug 2011 11:31
Väga hea kook, mitu korda teinud. Söövad ka need, kes muidu kooki eriti ei armasta.:A
Sansa 29.mai 2008 18:27
Äkki tegid midagi muud valesti? 1tl soodat tundub igati normaalne
PisikeLiisi 08.mai 2008 19:18
Selles retseptis peab olema viga. Kokaraamatud räägivad, et 1 tl soodat pannakse 5 dl hapupiima või keefiri kohta. Proovisin seda retsepti siin ja tulemuseks oli kergelt sinakas metallimaitseline küpsetis. Soodat peaks olema 1 ml.
1