Kokanduskursu-
sed neile, kes ise tegemisest rõõmu tunnevad

OÜ Hobistuudio korraldab kokanduskursusi, kus lähtutakse ideest, et ainult harjutamine teeb m…
OÜ Hobistuudio korraldab kokanduskursusi, kus lähtutakse ideest, et ainult harjutamine teeb meistriks. Nende kokanduskursustel toimub õppimine väikestes gruppides ja valitud menüü ei valmi mitte peakoka, vaid kursusel osaleja enda käe läbi. ”Ainult nii õppides saavad selgeks need nipid, mis teevad tavalisest kokast meisterkoka” on Hobistuudio esindajad veendunud. Hobistuudio kursustel ei pea inimene muretsema oma väheste oskuste üle, sest kokaõpilase käeharjutusi juhendab oma ala asjatundja. Tema käest saab kohe vastuse kõikidele töö käigus tekkivatele küsimustele.

Kogu üritus päädib ühise söömaajaga, kus tutvustatakse valitud menüü juurde sobivaid veine. Järgmine kursus toimub juba 27. märtsil Rocca al Mare koolis. Loe lähemalt www.hobistuudio.ee
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa
vassilissa 10.jaan 2012 22:15
Seda pean ka lisama, et neid oli väga lihtne teha. Panin kõik asjad kaussi, segasin lihtsalt suure lusikaga ühtlaseks ja tõstsin vormidesse ning ahju.
vassilissa 10.jaan 2012 22:11
Väga mõnusad muffinid! Mina tegin kõik nii nagu retsept ette nägi v.a. tabasco asemel kasutasin mingit muud vürtsikat kastet mõned tilgad. Meesperele maitses ka hästi.
airemon 23.märts 2011 23:07
sain nende eest nii mõnegi kiidusõna, aitäh retsepti autorile! :)
1