Selver avas Tallinnas 10. kaupluse

Täna avati Selveri keti 28. kauplus, Marienthali Selver. Uus kauplus asub vastavatud Marienthali kaubandus- ja ärihoones aadressil Mustamäe tee 16.
„Oleme avanud sel aastal uusi kauplusi Narvas, Kohtla-Järvel ja Hiiumaal – nüüd on siis taas järg Tallinna käes,“ lausus A-Selver AS-i tegevdirektor Iivi Saar. „Selver tahab laieneda ka Tallinnas kõikidesse piirkondadesse, kus meid veel ei ole". Marienthali Selveri juhataja Merje Mätase sõnul on uues kaupluses ca 2050m² müügipinda. „Müügipinnalt on Marienthali Selver võrreldav Mustakivi Selveriga. Marienthali eripära võrreldes teiste Selveritega on puu- ja köögivilja tsooni asetsemine müügisaali keskel. Uues kaupluses saab tööd 76 inimest.“ „Marienthali keskuse esimesel korrusel on kaubanduspinnad, ülejäänud seitse korrust on bürooruumide kasutuses,“ sõnas Marienthali Selveri juhataja Merje Mätas. „Lisaks Selverile on keskuse esimesel korrusel mitmeid teenusepakkujad: apteek, lillepood, õmblus- ja rõivapuhastussalong, kingsepp, toitlustuskoht, kohvik, tee- ja maitsekohvi pood, ERGO Kindlustuse esindus ning Hansapanga kontor. Marienthali Selveri külastajatele on parklas 160 autokohta.“
Järgmisena saavad oma esimesed Selverid Põlva, Paide ja Keila. Suve keskel avatakse Pärnus Ülejõel linna kolmas Selver.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa
gangam styal 27.nov 2012 18:52
good hea:Y
Siiri Kirikal 25.okt 2012 19:02
anna-liisu ja jällegi mina annu ühes isikus: jah, sobib küll :)
jällegi mina annu 25.okt 2012 17:09
nt: tere natural la crema
annu- liisu 25.okt 2012 16:59
kas siis tavaline maitsestamata jogurt sobib ka????????:D
Siiri Kirikal 05.okt 2012 10:31
Kreeka jogurtit müüaksegi Kreeka jogurti nime all. See maitseb eriti siidiselt, on tihedama konsistentsiga ja sagelil ka rasvasem kui tavaline maitsestamata jogurt.
Algaja 05.okt 2012 10:09
Ma ei leidnud sõnastikust, mis see Kreeka jogurt on??
1