Uued kohupiimakree-
mid kannudes

Maag Piimatööstus toob turule Farmi kohupiimakreemid, mis on pakendatud käepärastesse ning keskkonnasõbralikesse kannudesse. Maag Piimatööstus on ainus kodumaine ettevõte, kes sellist kohupiimakreemide pakendamisviisi kasutab.
Farmi kohupiimakreemide sarja kuuluvad neli erinevat toodet – sidruni-, maasika- ja kakaomaitselised ning maitsestamata kohupiimakreemid.

Maag Piimatööstuse juhataja Valdis Noppeli sõnul on uue tootesarja puhul mõeldud nii maitsele kui ka loodussõbralikkusele. „Uus sari on suunatud eelkõige suurtele peredele, kes armastavad maitsvaid kodumaiseid kohupiimatooteid ning hoolivad ka meid ümbritsevast loodusest,“ ütles Noppel. Kohupiimakreemid on pakendatud loodussõbralikku Calymer™  kannu, mis  koosneb vähemalt 40% kaltsiumkarbonaadist - looduslikust mineraalist ja ehitusmaterjalist - ning plastsideainest. Kasutatud  Calymer™ pakendi saab plastmaterjalina ümber töödelda või saada sellest põletamise teel energiat. Calymer™ pakendi elutsükli lõpul läheb kaltsiumkarbonaat tagasi loodusesse ning sideaine muudetakse veeauruks ja süsihappegaasiks pärast täielikku lagundamist, näiteks põletamist.

Farmi sidrunimaitselised-, maasikamaitselised-, kakaomaitselised ja maitsestamata kohupiimakreemid on saadaval kõigis Eesti suuremates kaubanduskettides. 100 grammi Farmi kohupiimakreemi annab 15% päevasest valguvajadusest. 
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa